Klaudia i Łukasz – Sesja w Paryżu

Klaudia i Łukasz wiedzieli od początku, że ich plener ślubny odbędzie się w Paryżu – tak samo jak w sobie zakochali się w tym mieście. Francja przywitała Nas wielkim upałem – chyba nawet większym niż te sierpniowe w Polsce – ostre słońce, mnóstwo turystów w każdej uliczce – z fotograficznego punktu widzenia plener nie zapowiadał się tak dobrze jak zakładał plan.
Para Młoda przedzierająca się przez paryskie uliczki wzbudzała spore zainteresowania, jednocześnie spotykając się z życzliwością i uśmiechami Paryżan.
Paryską sesję z architekturą w tle podzieliliśmy na dwa etapy. Po serii upalnych fotografii i krótkim odpoczynku, z nadzieją na nie aż tak zatłoczone ulice ponownie przywitaliśmy się z miastem po zmierzchu. Więcej przestrzeni, bezludnych kadrów – no niestety – to Paryż, który tętni życiem równie mocno w nocy jak i w dzień. Podobnie jak i w dzień trzeba było powalczyć o mniej zatłoczone obrazy – chyba głównie spokojem i cierpliwością. Przynajmniej było chłodniej 🙂 Rejestrację nocnych obrazów zakończyliśmy około godziny czwartej nad ranem. Mam nadzieję, że nie przytłoczę Was ilością zdjęć – to tylko część z tego co stworzyliśmy z Klaudią i Łukaszem. Zapraszam do obejrzenia pocztówek z Paryża.
Przy okazji zapraszam na Facebooka gdzie znajdziecie inne moje zdjęcia. Ł.