Idol Pole Dance – taniec na rurze w Radomiu

Pole Dance zwany popularnie tańcem na rurze budzi różne emocje, dyskusje i opinie. Sztuka, sport, taniec, pasja, hobby, siła i pozytywna energia to słowa, które po tej sesji niewątpliwie będą kojarzyć mi się z pole dance.

Sesję z Magdą zaczęliśmy planować praktycznie od chwili, w której Magda zetknęła się z tą dyscypliną ale zrealizowaliśmy całkiem niedawno. Zdjęcia w moim wyobrażeniu miały być pozbawione koloru, kontrastowe, z mocnym i skupionym światłem, wręcz konturowe, ledwo rysujące sylwetkę. Plan działania, kadry w głowie łącznie z setupem oświetleniowym – prosta sprawa – dopóki nie zaczęliśmy… Kilka godzin na sali z rurkami, sporo zabawy z ustawieniem, przestawieniem, przesuwaniem lamp, mnóstwo powtórzeń aby uchwycić dobry moment, zmęczenie, odpoczynek i od nowa…. No dobra! Mamy to!

Przekonajcie się sami jak to jest na tej rurce – już jutro otwarcie nowej szkoły – IDOL POLE DANCE Magdalena Ślusarczyk. Zapraszam na stronę wydarzenia gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły – mam nadzieję, że zdjęcia, które zobaczycie są dobrą zachętą do wyjścia z domu jutro wieczorem. A dla tych co Facebooka nie używają – jutro tj. 06.05.2015, ul. Miła 17, Radom – start o 19!